Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Poniedziałek - Piątek (9:00 - 17:00)

O nas

Poznaj nasz zespół

PAWEŁ MINKIEWICZ
Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Pod kierunkiem prof. dr hab. Henryka Ciocha napisał pracę magisterska dotyczącą prawa spadkowego pt. „Szczególne formy testamentu”.

Po ukończeniu studiów prawniczych odbył aplikację adwokacką i po złożeniu egzaminu adwokackiego z wynikiem pozytywnym, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami prawnymi w Warszawie, fundacjami, spółdzielniami oraz pracując w spółkach kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa, a także w ramach indywidualnej praktyki zawodowej.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego. Posiada również bogate doświadczenie w sprawach karnych oraz sprawach z zakresu rodzinnego i opiekuńczego.

ANNA NOWAKOWSKA
Adwokat

Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Proces Inwestycyjno-Budowlany na Uczelni Łazarskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich w Rzeszowie oraz w Warszawie. 

Zajmuje się przede wszystkim obsługą klientów indywidualnych. Świadczy pomoc z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego materialnego i procesowego, ze szczególnym uwzględnieniem reprezentowania klientów w sprawach o odszkodowanie.

Zainteresowania Pani Anny Nowakowskiej skupiają się głównie na tematyce prawa budowlanego, w szczególności w zakresie budownictwa drogowego oraz realizacji dużych inwestycji na zlecenie podmiotów sektora publicznego. Posługuje się językiem angielskim, w tym posiada certyfikat znajomości języka prawniczego TOLES.

Umów spotkanie za pomocą formularza:


Search